przedszkola
DOSTĘPNE NOWOCZESNE ŻŁOBKI, PRZEDSZKOLA I SZKOŁY
Matki najmniejszych mieszkańców Olsztyna nie muszą zastanawiać się, jak pogodzą opiekę nad dziećmi z pracą. Każdy maluch musi mieć miejsce w żłobku lub przedszkolu.
dlaseniorow
CENTRA AKTYWNOŚCI I POMOCY DLA NASZYCH SENIORÓW
Seniorzy nie muszą sami zmagać się z codziennymi problemami i zastanawiać się, gdzie mogą spotkać się w większym gronie. Powstaną centra spotkań i pomocy w najpilniejszych sprawach.
komunikacjamiejska
DARMOWE AUTOBUSY I TRAMWAJE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY UCZĄCEJ SIĘ
Uczeń to młody człowiek, który ma na głowie szkołę, zajęcia pozalekcyjne i swoje problemy. Dlatego należy go odciążyć choćby darmowym biletem na tramwaj, czy autobus.
kulturasport
KULTURA I SPORT: KONCERTY, WYSTAWY, FESTIWALE I TURNIEJE
Olsztyn miastem tętniącym życiem przez cały rok? Tak, to naprawdę możliwe. Czas na imprezy dla mieszkańców organizowane nie tylko w okresie letnim i od święta! Więcej kultury, mniej infrastruktury!
halasportowa
NOWA WIELOFUNKCYJNA HALA SPORTOWA
Zbudujemy od lat wyczekiwaną, nową halę widowiskowo-sportową "Olsztyn-Arenę". Wreszcie będzie miejsce na duże wydarzenie i godziwe warunki do kibicowania sportowcom.
plynnyruch
PŁYNNY RUCH I CHODNIKI
Wreszcie będziemy chodzić po równych chodnikach i jeździć bezpiecznie rowerem po całym mieście. Upłynnię ruch i wybuduję parkingi tak bardzo potrzebne wszystkim zmotoryzowanym. Rozwinę komunikację podmiejską.

Miasto to ludzie i każdy z nas jest ważny, bo Olsztyn to miasto wielu kultur, tradycji, poglądów, potrzeb i oczekiwań. Niezależnie od tego, czy masz rodzinę, czy żyjesz sam, czy jesteś młody, czy na emeryturze, czy jesteś przemęczony pracą, czy jej poszukujesz – razem zbudujemy miasto przyjazne Olsztyniakom.

Oficjalna strona internetowa Beaty Bublewicz, Kandydatki na Prezydenta Olsztyna | © 2018 Beata Bublewicz. All rights reserved. | Materiał sfinansowany przez KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska